colorscheme:
yellow
violet
bw
Prihlásenie:
Login: Heslo:

Problem statement: zenit16skd

Dobre schované zabezpečenie

Počet bodov: 20, časový limit: 1000msms

Denis vyhral Jackpot v lote. Každý človek, čo trochu pozná štatistiku, si vie zrátať, že kupovať lístky do lotérie sa neoplatí. Niektorí ľudia ale aj napriek tomu skúšajú svoje šťastie, zažívajú návaly adrenalínu pri každom žrebovaní. Toto však nie je Denisov prípad, ktorý svoj výherný žreb našiel pohodený na chodníku pred školou.

Denis vyhral Jackpot v lote. Keďže teraz nevie čo s toľkými peniazmi, rozhodol sa schovať si ich do trezora. A nie takého starodávneho s otočným číselníkom, ale moderného s biometrickými snímačmi odtlačkov prstov, zrenice, ochranou heslom a všelijakými ďalšími vymoženosťami moderného zabezpečenia.

Denis vyhral Jackpot v lote. A teraz navyše zabudol heslo od trezora. Denis si našťastie stihol heslo zapísať na papier, kým ho ešte vedel. A nie len tak na náhodný zdrap papiera, ktorý mal po ruke, ale skryl ho do niekoľkostranového slohu.

Denis vyhral Jackpot v lote. Teraz by si rád kúpil zbierku úloh svojej obľúbenej informatickej súťaže, no na to by sa potreboval dostať ku svojim peniazom. Pomôžete mu nájsť heslo od trezora?

Úloha

Nájdite kód od Denisovho trezora v texte, ktorý dostanete na vstupe. Kód vyzerá nasledovne: “kod: <slovo>”, kde <slovo> je z oboch strán medzerami1 ohraničený kus textu. Samotný kód, ktorý máte vypísať je <slovo>. V prípade viacerých výskytov “kod:” je platný prvý.

Vstup a výstup

Na vstupe dostanete jeden alebo viacero riadkov textu tvoreného malými a veľkými písmenami anglickej abecedy, číslami a interpunkčnými znamienkami.

Príklad

Input:

Vyhral som Jackpot v lote. Peniaze som
schoval do trezora. Nikto nezisti ze na
otvorenie trezora
je
treba kod: tajomstvo. Mozno ani ja.

Output:

tajomstvo.

  1. A týmto naozaj myslíme len znak medzery a žiadny iný prázdny znak.


(C) MišoF, Zemčo. 2007 - 2013